googleplus
twitter
linkedin
slideshare
wykop
wykop
 • marketing internetowy
 • audyty obiektów
 • usługi reklamowe

Jak pozycjonować stronę? ☜

Czy wiesz że przy odrobinie umiejętności i własnej cierpliwości i wytrwałości jesteś w stanie samodzielnie pozycjonować swoją stronę? Możemy Ci w tym pomóc.

 jak pozycjonować własną strone

 

Pozycjonowaniem zajmuję się już od 2008 roku. W tym czasie wiele się zmieniło, algorytm przybierał różne kształty, jednakże są pewne zasady - wciąż aktualne - odporne na zawirowania i skupione na jedynym słusznym działaniu prowadzącym do uzyskania TOPowych pozycji w Google. W ramach naszej oferty stworzyliśmy jednorazową usługę polegającą na:  
 • optymalizacji Twojej strony internetowej pod kątem 100 czynników wpływających na pozycję strony www
 • udzieleniu Ci wskazówek co zrobić i jak to robić by wypozycjonować się na wybrane przez siebie słowa kluczowe (ba...nawet pomożemy Ci je wybrać). 

 

Realizując wytyczne tej dedykowanej usługi zapewniam Cię, że  jesteś w stanie przeskoczyć w wyszukiwarce Twoich konkurentów, którzy wydawali Ci się po za zasięgiem!
  

Jeszcze raz. Co wchodzi w cenę usługi?
 
 1. Dokonamy analizy technicznej Twojej strony www (pod kątem robotów Google)
 2. Dokonamy analizy merytorycznej Twojej strony www (pod kątem użytkowników Twojej strony)
 3. Dokonamy analizy słów kluczowych dedykowanych dla Twojej strony www - wykorzystując Twój stan bieżący, potencjał strony, analizę konkurencji i popularności zapytań w Google, 
 4. Wskażamy Ci jakie działania podjąć aby pozycjonować swoją stronę 
 5. Pokażemy Ci konkretne metody aby zrealizować działania które sugerujemy w powyższym punkcie
 6. Całość zakończymy raportem (poradnikiem) dzięki czemu nic nie umknie Twojej uwadze.

Skontaktuj się ze mną - Paweł Kijko tel. 601 306 476; biuro@klewer.pl


Ok. A jeśli będziesz potrzebował pomocy dalej - kontroli swoich działań, to co dalej?

Jestem pewien, że przekazane Ci wytyczne, w celu pozycjonowania Twojej strony, będą dla Ciebie jasne. Jednakże, jeśli czujesz się niepewnie w Internecie, będziesz potrzebował wsparcia i koordynacji działań, mam przygotowany dla Ciebie specjalny pakiet zapewniający Ci konsultacje telefoniczne i pomoc merytoryczną przez pożądany przez Ciebie okres. Możesz zakupić 3 miesiące takiej usługi za cenę 500 zł netto / m-c + każdy dodatkowy miesiąc w cenie 400 zł netto. To od Ciebie zależy jak długo moja pomoc będzie Ci potrzebna.