googleplus
twitter
linkedin
slideshare
wykop
wykop
 • marketing internetowy
 • audyty obiektów
 • usługi reklamowe

Asana zarządza projektami? Ale to nie wszystko...

Każdy z pozycjonerów wie, że nasza praca to nie tylko ekscytujące momenty sprawdzania rankingów, nietypowe metody pozyskiwania linków, aktywny udział w pogaduszkach branżowych, ale i również żmudne wałkowanie kodu czy artykułów. W artykule o asana napisałem o tym narzędziu, jako jednym z lepszych darmowych softów takiego typu. Od pewnego czasu jednak zacząłem się łapać na tym, że podświadomie wpisuje różne adresy stron (zwłaszcza gdy jestem zmęczony) w nowym kartach przglądarki, głównie onet.pl, facebook.com:) Macie tak? No niestety ja mam.

ASANA to typowe narzędzie zadaniowe ściśle zintegrowane z Google Drive i Google Kalendarz. Aplikacja jest darmowa. Pozwala na tworzenie zespołów projektowych, wyznaczanie w obrębie tych grup zadań, rozliczania zadań, wyznaczania terminów ich wykonania, a także umieszczanie załączników, drukowania,kopiowania, edytowania, opisywania ...itd... jest naprawdę elastyczna. Na poniższym rysunku opisuję główne elementy w ASANA.

asana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zarządzanie projektem przy użyciu asana.com

 

Przyszło mi do głowy żeby poszukać softu, który mierzy mi czas pracy nad projektami i zestawia z czasem straconym. Z facebookiem pracuje, ale onet powinien byc po godzinach:) I znalazłem w necie timecamp.com, który można zintegrować z asaną. Szukałem wersji free i też jest,ale rozważa kupno wersji basic. Choć to program do monitorowania pracowników, chciałem wdrożyć trochę samodyscypliny.

Program nie tylko pozwolił mi bardziej określić czas pracy współpracowników, ale i swój.

Mamy tutaj informacje, które ze stron czy aplikacji zajmują nam czas, a możemy je sobie dodatkowo skategoryzować. Z drugiej strony nie tylko możemy rozliczać czas swój czy pracowników, ale również skuteczniej planowac zadania, używając do tego celu kalendarza czy asany, sugerując się ilością czasu spędzonego przy poprzednich projektach. Więcej o samym projekcie, znajdziecie tutaj. Mają to dobrze wyjaśnione.

timecamptimecamp 1timecamp 2timecamp 3timecamp 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Data publikacji: 09/09/2015

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Stosunkowo niedawno publikowany post, a w międzyczasie Asana doczekała się mocnego rebrandingu. Teraz interfejs wygląda zupełnie inaczej i chętnie poczytam jakieś opiniotwórcze artykuły na temat nowej asany.

  Dodane przez Radziejek, 31/10/2015 9:54pm (3 lata temu)

 • Zarejestruj się, mają tam wersję free, ale rozważ wersje płatną basic, daje więcej możliwości.

  Dodane przez Administrator, 11/09/2015 8:49am (3 lata temu)

 • Z timecamp jeszcze nie korzystałem, gdyż od lat pracuje na darmowym redmine, ale nie ukrywam, że timecamp kusi tym monitem co jest przeglądane na komputerze. Niestety kiedyś pisałem do timecamp o wersję free ale mail pozostał bez odpowiedzi.

  Dodane przez Kamil Dudziak, 11/09/2015 8:02am (3 lata temu)

 • Timecamp jest też dostępny w PL wersji z polską stroną, więc nie wiem czemu prowadzisz do obcojęzycznej witryny. Ogólnie program w 100% spełnia swoje założenia.

  Dodane przez Michał Barczyk, 10/09/2015 9:11am (3 lata temu)

 • "Od pewnego czasu jednak zacząłem się łapać na tym, że prawie że podświadomie wpisuje różne adresy stron (zwłaszcza gdy jestem zmęczony) w nowym kartach przglądarki, głównie onet.pl, facebook.com:) Macie tak? No niestety ja mam." Miałem kiedyś ale stwierdziłem, że to bez sensu i social media zacząłem obserwować via usługi typu TweetDeck a co nowego w necie via Google Reader. Także skończyło się takie wpisywanie czy wędrowanie po różnych stronach dla zabicia czasu.

  Dodane przez DMati, 09/09/2015 5:38pm (3 lata temu)

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

601306476

biuro@klewer.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Chciałbyś samemu spróbować pozycjonować swoją stronę? Kliknij przycisk niżej.

Oblicz ratę leasingu
Pozycjonuj sam!

Jesteś młodym przedsiębiorcą? Mamy ofertę dla Ciebie w dobrej cenie.

Znajdź auto dla siebie
Mam START-UP