googleplus
twitter
linkedin
slideshare
wykop
wykop
 • marketing internetowy
 • audyty obiektów
 • usługi reklamowe

Nowy startup na rynku Redaktorów Internetowych

 Ostatnio spotkałem się z nową platformą, która skupia w sobie wielu Copywriterów. GoodContent.pl bo o nich mowa to baza kilkuset copywriterów, a sam serwis twierdzi, że do ich doboru starannie się przygotował.

 Sama strona www wygląda na bardzo przejrzystą, a zrozumienie zasad na niej funkcjonujących nie wymaga większego wysiłku. Copywriterzy rejestrują się za darmo, podpisując tym samym umowę o dzieło lub rozliczając się na fakturę. Zleceniodawcy w chwili zleceń umieszczają depozyt, zwrotny w przypadku wątpliwości co do jakości tekstu czy nie zrealizowanego zamówienia. Jasne zasady dzałania to nie wątpliwy plus. Prędkość ładowania strony i sprawność poruszania się po niej także nie budzi zastrzeżeń.

 Po zalogowaniu się trochę zadziwia fakt dużej personalizacji zamówień. W obecnej bazie 140 copywriterów niemal każdy występuje pod swoim imieniem i nazwiskiem, a nie tak jak w większości dotychczasowych platform – byly to osoby pod pseudonimami czy wogóle nie znane. Taki układ daje gwarancje indywidualności, przyczyniając się do samego wzrostu konkurencji pomiędzy copywriterami. Każdy z copywriterów jest starannie opisany pod kątem samego przekroju osobowości, jak i własnych zainteresowań. Każdemu można nadać opinie i jeżeli serwis mógłby weryfikować ich obiektywność to byłby to niewątpliwy plus.

 Własne zlecenia napisania tekstu można dedykować do wszystkich copywriterów, a zapewne w dłuższej perspektywie korzystania z platformy - wybranym. Każdy copywriter jest zobowązany do dostarczenia próbki tekstu. Określanie kosztu zlecenia, warunków realizacji jest całkowicie dowolne – i to druga rzecz, która rozróżnia platforme od jej podobnych, gdzie koszty te od razu albo były widoczne, albo z góry ustalone. Platforma pobiera 15% od każdej zakończonej transakcji.

goodcontent

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt z administracją portalu także przebiega sprawnie.Myślę, że platforma ta dzięki swojej przejrzystości działania może trochę wprowadzić zamieszania na rynku. I choć baza redaktorów nie przedstawia się jeszcze zbyt imponująco to należy przyznać że to jeden z przyjaźniejszych interfejsów w tej branży:)

Tagi: goodcontent

Data publikacji: 27/09/2015

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Testowałem ostatnio platformę i wypadła dość obiecująco ;) Najlepsza jest możliwość negocjacji i w pełna znajomość danych copywritera :)

  Dodane przez ŁukaszK, 25/12/2015 8:46pm (3 lata temu)

 • Bardzo dziękujemy za zainteresowanie portalem! :)

  Dodane przez GoodContent.pl, 28/09/2015 11:23pm (3 lata temu)

 • Jestem bardzo ciekawy jak im pójdzie bo agencji coraz wiecej a jakość nie bardzo. Życzę im aby jakość była ich domeną :) No i zabieramy się do testów - znaczy się już mają zlecone :)

  Dodane przez Zgred, 27/09/2015 9:05pm (3 lata temu)

 • Copywriterów nie brakuje, ale dobrych, terminowych już tak, dlatego jeśli startuje platforma, co ma umożliwić ich selekcję to jestem na tak.

  Dodane przez Kamil Dudziak, 27/09/2015 5:31pm (3 lata temu)

 • Teksty seo to nie copywriting.

  Dodane przez kosteks, 27/09/2015 4:46pm (3 lata temu)

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

601306476

biuro@klewer.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Chciałbyś samemu spróbować pozycjonować swoją stronę? Kliknij przycisk niżej.

Oblicz ratę leasingu
Pozycjonuj sam!

Jesteś młodym przedsiębiorcą? Mamy ofertę dla Ciebie w dobrej cenie.

Znajdź auto dla siebie
Mam START-UP