googleplus
slideshare
wykop
wykop
  • marketing internetowy
  • audyty obiektów
  • usługi reklamowe

Praca ☜

Nieustannie prowadzimy nabór na stanowisko:

Copywriter

Opis stanowiska:
człowiek odpowiedzialny za redakcję. Świadczący usługi zarówno dla Klewer (redakcja bloga, stron www, social media) jak i dla naszych klientów (zakładki newsów, social media, artykuły sponsorowane). Dodatkowo mogą wchodzić w gre zadania specjalne, np. przygotowanie tekstu do reklamy radiowej, haseł reklamowych.

Wymagania:
jeśli wiesz co to jest infografika,e-book,jak ustawić rozmiar zdjęcia, masz lekkie pióro to spełniasz wymagania z założenia.

Co oferujemy/warunki rozliczenia:
rozwój. atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy. umowa o dzieło/zlecenie Preferowanym rozliczeniem jest faktura.

Gdzie się zgłosić:
zgłoszenia proszę nadsyłać na adres biuro@klewer.pl. Należy nadesłać przykładowe 3 swoje artykuły, aktualne miejsce zatrudnienia i profil fb/blog/stronę www.

Koder

człowiek odpowiedzialny za kodowanie stron internetowych.

Wymagania:
PrestaShop, Wordpress - HTML, PHP, mile widziane podstawy SEO

zgłoszenia proszę nadsyłać na adres biuro@klewer.pl. Należy nadesłać przykładowe 3 swoje realizacje i szacunkowy cennik wraz z opisem przeciętnej szybkości realizacji zamówień